RENTINVEST

investiční společnost

RENTINVEST 

Dobrý den,

Vítejte na stránkách investiční společnosti RENTINVEST LTD a dovolte mi představit Vám tuto společnost i celý holding, který tato firma zastřešuje. Od roku 2000 jsme pracoval jako business konzultant na různých poradenských projektech v Česku, na Slovensku i v Německu. V roce 2006 si mě našla Americká poradenská společnost Impac Limited, kde jsem se stal víceprezidentem pro střední Evropu a prodával jejich analýzy a projekty. Firma byla nejstarší poradenská společnost na světě a jejich systém byl velmi unikátní a propracovaný, upřímně jsem takový nikdy předtím ani potom neviděl. Proto jsem se tam hodně naučil a bavilo mě to a díky tomu že mě to bavilo, stal jsme se během roku nejlepší prodejce v Evropě. To znamená, že 42 acountů jsem prodal nejvíce analýz za rok 12 analýz, zatím co druhý Německý account jich měl 6. Je však smutné, že tuto výjimečnou firmu položit vykutálený podvodník z ČR, takže Evropská pobočka firmy skončila a majitel se oběsil. Následně mě oslovila firma Deloitte, což je si nejznámější poradenská firma na světě, kde jsem opět prodával a vedl poradenské projekty, ale  bohužel většina z nich nebyla dokončena, nebo ani nezačala díky neprofesionalitě partnera konzultingu a celého týmu.

Ještě během mé konzultingové kariéry jsem se skamarádil s řadou klientů a to díky golfu, kde jsme se potkávali a přátelsky diskutovali různá témata. A tito klienti mě vedli k tomu, abych opustil korporátní sféru a založil si vlastní poradenskou společnost, “že prý na to mám dost zkušeností, znalostí i nápady”. Takže pro katastrofálním roku v Deloitu jsem si v srpnu 2008 otevřel svou poradenskou společnost a nazval jsem jí TRADECON, což znamená TRADE – TRADEing + CON. – CONsulting. Činnost firmy jsem zahájil jak jinak než golfovým turnajem, protože hodně klientů, co přešla za mnou do mé firmy, byli také golfisté a to nás spojovalo. Proto spolu s poradenskou společností TRADECON vznikl i golfový klub TRADECON CLUB, jehož cílem bylo organizovat golfové turnaje a jiné akce, pro spojení partnerů a klientů společnosti TRADECON.

Postupem času jsem začal tvořit své vlastní projekty, vedle projektů klientských. A proto, že jsem chtěl oddělit poradenskou a projektovou činnost, založil jsem v říjnu 2016 společnost TRADECON TRADING s.r.o.. . Club golfistů TRADECON CLUB se pak postupem času změnil na club investorů TRADE INVEST CLUB, protože jsem si uvědomil, že každý klient je vlastně investor a hledá možnosti investic pro vytvoření pravidelných pasivních příjmů. Následně vznikl projekt TRADEVEST ( TRAding + INVESTment )  který byl zaměření obchodování na Forexu pomoci robotů.

Postupem času jsem tvořil různé společnosti i projekty a protože jich není málo, vytvořil jsem nad nimi jakousi střechu, neboli investiční společnost matku a tou je právě RENTINVEST LTD se sídlem v Londýně, protože Londýn je město finančníků a přináší prestiž i jistotu. Není to konec mé tvůrčí činnosti, i přes svůj věk mám stále hodně nápadů, které chci realizovat, ale udělal jsem pro vás tyto stránky, abych můj systém zpřehlednil i mým klientům a partnerům. Proto zde uvidíte mé společnosti i popisy jednotlivých projektů, pokud vám nebude něco jasné, nebo budete chtít navázat spolupráci. Neváhejte se ozvat a rád na všechny dotazy odpovím jak jen to bude možné.