BYDLENÍ NA SPLÁTKY

investiční společnost

BYDLENÍ NA SPLÁTKY 

Projekt Bydlení na splátky je unikátní nemovitostní projekt, který vznikl v srpnu 2019 na základě toho, že jsem v klubu investorů stavěl podobný projekt s názvem Investiční Pronájmy a vyděl jsem obrovský chaos a potenciál na trhu v ČR  a SR. Na jedné straně je obrovská díra na trhu v tom, že díky rozhodnutí Národní Banky zpřísnit kritéria pro získání hypotéky se stalo to, že 70% klientů nemá šanci získat vlastní nemovitost na hypotéku, i když má naspořené statisíce Kč. Na straně druhé je tu další obrovská díra a potenciál na trhu v tom, že zde není dostatek zajímavých nemovitostí za dobrou cenu a v dobrém stavu. U náš v ČR najdete pár ( ale ne mnoho ) levných domů, ale ty jsou většinou levné proto, že jsou v hrozném stavu a často se nevyplácí je opravovat, proto cena opravy by převýšila cenu nákupu domu. A potom je na trhu velmi mnoho předražených domů, kde jejich ceny vyšplhali nahoru neúměrně realitní kanceláře, ale o takovéto byty není velký zájem, pouze v Praze. Ještě horší situace je pak v sousedním Slovensku, kde je cena domů i bytů dvakrát i třikrát vyšší, ale kupní síla Slováku na to nemá. A bytů je v ČR i SR velmi málo a kupují skupují většinu z nich spekulanti, neb developerské společnosti si stěžuji na špatné zákony a příliš dlouhé povolovací řízení pro stavbu bytových domů.

Projekt Bydlení na splátky není realitní kancelář a nenabízí bydlení samotné, ale jeho cílem je nabídnout přímou alternativu hypotékám pro klienty, kteří mohou mít exekuce, nebo insolvence, ale mají naspořeno a připravené statisíce Kč pro vlastní bydlení. Detaily o projektu najdete na www.bydleninasplatky.eu a pokud vás projekt zaujme, můžete nám dát like na Facebokových stránkách www.facebook.com/bydleninasplat  .

A protože jak jsme zde uvedly problém na trhu v ČR i SR není jen ve financování vlastního bydlení, ale také nedostatku atraktivních domů, rozhodl jsem se vymyslet a dát na trh svůj vlastní dům a protože má tvar trojúhelníku, což je Řecké písmeno delta, dostal dům název Delta House. Na obou projektech jak Bydlení na splátky tak Delta House je zajímavá nejen nabídka samotná, ale i nový způsob financování nákupu aut i nemovitostí, který jsem nazval Trade Fin.